KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 7965606
nr 796 5606
Tuschteckning
Monogramssignerad MR, Dansande par, motivets mått: 22x14
Utrop:
500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 10 december 2012
kl 19:38:18
300 kr
250 kr
400 kr
450 kr
500 kr
700 kr
1.600 kr
1.000 kr
1.300 kr
1.600 kr